Minikurs mailowy

POŻEGNANIE Z PIELUCHĄ

Myślisz o odpieluchowaniu dziecka, ale nie wiesz, jak się za nie zabrać?

Zastanawiasz się czy Twoje dziecko jest gotowe na przygodę z nocnikiem?

Nie wiesz, jak wygląda odpieluchowanie nocne?

Otrzymasz serię merytorycznych wiadomości, dzięki którym poznasz podstawy udanego odpieluchowania. Dołącz do tysięcy osób, którym pomogłam pożegnać się

z pieluchowym etapem rodzicielstwa!

ZAPISZ SIĘ NA MINIKURS MAILOWY

„POŻEGNANIE Z PIELUCHĄ”.

ZAPISUJĘ SIĘ!

Myślisz o odpieluchowaniu

dziecka, ale nie wiesz, jak się

za nie zabrać?


Zastanawiasz się czy Twoje

dziecko jest gotowe na przygodę 

z nocnikiem?


Nie wiesz, jak wygląda 

odpieluchowanie nocne?

ZAPISZ SIĘ NA

MINIKURS MAILOWY

„POŻEGNANIE Z PIELUCHĄ”.

AUTORKA MINIKURSU:

Przedsiębiorczyni i twórczyni internetowa – autorka bloga dla rodziców małych dzieci Wymagajace.pl, pierwszego klubu online dla świadomych matek i ojców Parentflix.pl oraz kanału na Youtube oraz instagramowego profilu Pani Od Snu. Założycielka Wydawnictwa Wymagające i autorka dwóch książek.

Psycholożka, terapeutka poznawczo-behawioralna bezsenności CBT-I, jedyna w Polsce psycholożka certyfikowana przez The International Board of Lifestyle Medicine specjalistka medycyny stylu życia – IBLM Diplomate.

Magdalena Komsta - Wymagajace.pl

Psycholog, od ponad dekady pracuje z dziećmii rodzinami. Pracuje i kształci się jako psychoterapeutka w podejściu systemowym, ze szczególnym uwzględnieniem teorii więzi oraz Porozumienia Bez Przemocy.

Psycholog, od ponad dekady pracuje z dziećmi i rodzinami.

Dzięki odbyciu szeregu szkoleń zarówno z zakresu terapii poznawczo-behawioralnej, jak i NVC, na rozwój dziecka patrzy wieloaspektowo. Pracowała na pełny etat jako opiekunka zarówno w żłobku, jak i jako nauczycielka przedszkola. Udziela wsparcia w ramach własnej praktyki psychologicznej, superwizuje przedszkola i szkoły oraz prowadzi warsztaty dla rodziców i nauczycieli.

Prywatnie mężatka i mama trójki trójjęzycznych dzieci.

Wykładowczyni akademicka, trenerka i mówczyni TEDx – jej prelekcję na temat nocnych marków wyświetlono ponad 430 tysięcy razy.

Moje naukowe zaintereso-

wania koncentrują się w około macierzyństwa i psychologii

rozwojowej. Uwielbiam swoją pracę i z chęcią wspieram dzieci i rodziców w radzeniu sobie

z wyzwaniami, które stają na ich drodze.

Szczególnie bliski jest mi temat regulacji emocji.

Posiadam doświadczenie w pracy klinicznej, które zdobywałam i ciągle zdobywam pracując z dzie-ćmi i młodzieżą między innymi w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka oraz licznych placówkach wsparcia ambulatoryjnego i dzienne- go. Pracuję na Uniwersytecie Śląskim w Instytucie Psychologii na stanowisku adiunkta oraz prowadzę szkolenia dla specjalistów i rodziców. Przeprowadziłam ponad 1000 godzin szkoleń

i zajęć dydaktycznych.

Ukończyłam dwa poziomy szkolenia certyfikacyj- nego z podejścia Self-Reg (metody samoregula- cji), studium terapii dzieci i młodzieży oraz kurs podstawowy podejścia skoncentrowanego na rozwiązaniach TSR. Odbyłam liczne szkolenia w za-

kresie pracy interwencyjnej i diagnostycznej z dzie-ćmi i młodzieżą. Prywatnie jestem żoną jednego męża i mamą trójki chłopców, którzy stale motywują mnie do rozwoju.

Ukończyła Wydział Psychologii oraz Wydział Pedagogiki w ramach Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych na Uniwersytecie Warszawskim oraz szereg kursów i szkoleń, w tym z zakresu terapii poznawczo-behawioralnej (CBT).

Członkini Polskiego Towarzystwa Badań nad Snem i Polskiego Towarzystwa Medycyny Stylu Życia. Współpracowniczka zespołu badawczego Multilada przy Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Wspiera dzieci i dorosłych doświadczających problemów ze snem.

Od 2010 prowadzi warsztaty dla rodziców oraz szkolenia i wykłady dla firm. Występuje na konferencjach i szkoli profesjonalistów. Jako ekspertka od snu współpracowała m.in. z Google, ING, Lindt, Nokią, MediaBrands, GlobalLogic, BBC, a także z Wydawnictwem Agora przy wydaniu polskiego tłumaczenia książki Spokojny Sen Sarah’y Ockwell-Smith. Jako ekspertka Klubu Pań Swojego Czasu - największej w Polsce abonamentowej platformy rozwojowej - prowadzi ścieżkę “Jak spać, by działać skuteczniej?”.

Prywatnie mama urodzonej w 2015 roku dziewczynki oraz entuzjastka 10 000 kroków dziennie.

Dotychczas z jej wiedzy dotyczącej odpieluchowania skorzystało ponad 9000 rodziców.

Psycholożka, terapeutka poznawczo-behawioralna bezsenności CBT-I, jedyna w Polsce psycholożka

certyfikowana przez The International Board of Lifestyle Medicine specjalistka medycyny stylu życia – IBLM Diplomate.

Przedsiębiorczyni i twórczyni internetowa – autorka bloga dla rodziców małych dzieci Wymagajace.pl, pierwszego klubu online dla świadomych matek

i ojców Parentflix.pl oraz kanału na Youtube oraz instagramowego profilu Pani Od Snu. Założycielka Wydawnictwa Wymagające i autorka dwóch książek.

Ukończyła Wydział Psychologii oraz Wydział Pedagogiki w ramach Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych na Uniwersytecie Warszawskim oraz szereg kursów

i szkoleń, w tym z zakresu terapii poznawczo-behawioralnej (CBT).

Członkini Polskiego Towarzystwa Badań nad Snem

i Polskiego Towarzystwa Medycyny Stylu Życia. Współpracowniczka zespołu badawczego Multilada przy Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Od 2010 prowadzi warsztaty dla rodziców oraz szkolenia i wykłady dla firm. Występuje na konferencjach i szkoli profesjonalistów. Jako ekspertka od snu współpracowała m.in. z Google, ING, Lindt, Nokią, MediaBrands, GlobalLogic, BBC,

a także z Wydawnictwem Agora przy wydaniu polskiego tłumaczenia książki Spokojny Sen Sarah’y Ockwell-Smith. Jako ekspertka Klubu Pań Swojego Czasu - największej w Polsce abonamentowej platformy rozwojowej - prowadzi ścieżkę “Jak spać, by działać skuteczniej?”.

Psycholożka, terapeutka poznawczo-behawioralna bezsenności, pedagożka-nauczycielka, dyplomowana promotorka karmienia piersią i doula.

Twórczyni internetowa – autorka bloga Wymagajace.pl i kanału Youtube Pani od Snu.

Jej misją jest dostarczanie rodzicom materiałów edukacyjnych najwyższej jakości, przygotowanych przez najlepszych ekspertów w kraju.

Specjalizuje się we śnie i zaprasza czołowych profesjonalistów z innych dziedzin, aby dzielili się z ro-
dzicami swoją wiedzą.


Copyright © 2020–2024 Komstans Sp. z o.o.

Regulamin zakupów|Polityka prywatności|Regulamin newslettera