Dlaczego ono ZNOWU się budzi?

To NIE JEST szkolenie dla rodziców, których dzieci przesypiają noc.

“Na pewno się nie najada!”

Jeśli jednak kombinujesz z posiłkami, zmieniasz mleka, podajesz kaszę i nadal nie wiesz, o co chodzi z tymi pobudkami, to szkolenie będzie pierwszym krokiem do zrozumienia snu Twojego dziecka i zapewnienia mu idealnych warunków.

Też to słyszałaś? Znam rodziców, którzy przerobili już wszystkie sposoby karmienia, kilka rodzajów mleka modyfikowanego, kaszę w butelce, kaszę z łyżeczki… I nadal nic się nie zmieniło. Nikt im nie powiedział, że poza głodem

powodów pobudek jest co najmniej 15!

Tak, nie dwie czy trzy, ale aż piętnaście! Podczas szkolenia omawiam je wszystkie krok po kroku tak, abyś mogła zrozumieć, które i jak w ciągu jednego wieczoru możesz wyeliminować

(a z którymi trzeba się pogodzić - w końcu dzieci są tylko dziećmi).

Presja na przesypianie przez dzieci całej nocy jest ogromna. Tymczasem to nawet my, dorośli, budzimy się każdej nocy. Ba, im jesteśmy starsi, tym wybudzamy się CZĘŚCIEJ.

I wiesz co? Przyczyny naszych pobudek wcale nie różnią się wiele od tych dziecięcych (Oczywiście poza pełną pieluszką :) )

Można więc powiedzieć, że nie tylko Twoje dziecko skorzysta z tego szkolenia ;)

Dlaczego miałabyś mi zaufać?

Nazywam się Magdalena Komsta i z wykształcenia jestem psycholożką, terapeutką poznawczo-behawioralną bezsenności, pedagożką, dyplomowaną promotorką karmienia piersią Centrum Nauki o Laktacji i doulą. Nazywają mnie ekspertką od snu.

Ukończyłam z wyróżnieniem Uniwersytet Warszawski i liczne szkolenia oraz kursy doskonalące.

Od 2016 roku tworzę blog Wymagajace.pl, który miesięcznie odwiedza niemal 100 tysięcy osób. Współpracuję z Akademią Pawła Zawitkowskiego. Prowadzę warsztaty, konsultacje indywidualne, grupy wsparcia oraz webinary i kursy online dla rodziców, a także szkolę profesjonalistów. Regularnie występuję w mediach, udzielam eksperckich wypowiedzi i publikuję teksty w ogólnopolskich miesięcznikach. Jako konsultantka merytoryczna współpracuję z Wydawnictwem Agora.

Każdego roku tylko w moich szkoleniach na żywo bierze udział prawie tysiąc rodziców. Pracuję w duchu Rodzicielstwa Bliskości.

Jako "pani od snu" wspieram świadomych rodziców, którzy wychowują dzieci bez przemocy i nie tolerują treningów snu. Konsultuję także pary spodziewające się narodzin pierwszego dziecka. Uczę profesjonalistów pracujących z rodzinami

Prywatnie jestem mamą ponad czteroletniej dziewczynki.

I wiesz co?

Mam dla Ciebie dobrą wiadomość

Postanowiłam, że dla mam, które borykają się z częstymi pobudkami ich dzieci stworzę rozwiązanie, które będzie spełniać jednocześnie trzy kryteria:

Pierwsze – same konkretne informacje. Wyłożę Ci po kolei wszystkie przyczyny pobudek u małych dzieci. Jestem znana z tego, że potrafię trudne rzeczy wyjaśniać prostym językiem. Wszystko, o czym mówię jest oparte o najnowsze badania naukowe oraz doświadczenie zawodowe.


Drugie – tanie, bo zależy mi na tym, żeby było dostępne dla jak największej liczby osób.

I tak powstało:

Trzecie – dostępne online, do obejrzenia i przeczytania w każdej chwili dnia i nocy. Ja też jestem mamą i wiem, że nie zawsze jest możliwość, żeby pojechać gdzieś na wykład nawet na dwie godziny.

Szkolenie online “Dlaczego dzieci się budzą?”

Podczas szkolenia online “Dlaczego dzieci się budzą?” dowiesz się:

 • jak wygląda fizjologia snu dziecka? - wytłumaczę Ci, czym jest cykl snu;
 • czym różnią się dorosłe pobudki nocne od tych dziecięcych? - wyjaśnię Ci dlaczego nie warto przykładać naszych dorosłych miar do dziecięcego snu;
 • z jakich powodów budzi się Twoje dziecko? - podam Ci 16 najczęstszych powodów pobudek dzieci wraz z omówieniem sposobów na zaopiekowanie się każdą z nich;
 • czy stan zdrowia Twojego dziecka może wpłynąć na jego sen? – podpowiem, jakie choroby i zaburzenia mogą przyczynić się do problemów ze snem.

Co dostaniesz w ramach tego szkolenia on-line?

 • nagranie wideo mojego wykładu z napisami (czas trwania – 100 minut). Dzięki napisom ze szkolenia mogą korzystać osoby z wadą słuchu.
 • wersję audio szkolenia (do słuchania) – gdybyś potrzebowała odświeżyć sobie wiedzę          w trakcie spaceru, jazdy samochodem itd.

Szkolenie otrzymujesz automatycznie po zakupie i na zawsze! Dostęp dostaniesz mailowo zaraz po zaksięgowaniu płatności.

Możesz je oglądać kiedy chcesz, gdzie chcesz i ile razy chcesz. Materiały znajdują się na specjalnej platformie online i masz do nich dostęp na smartfonie, komputerze czy tablecie przez całą dobę, bez konieczności instalowania jakichkolwiek programów.

Przyswajasz wiedzę wszędzie tam, gdzie masz swój telefon: na placu zabaw, w kolejce na poczcie itd.

Ile to wszystko kosztuje?

Całą moją wiedzę dotyczącą snu dzieci dotychczas przekazywałam rodzicom podczas indywidualnych konsultacji, których koszt to aktualnie 350 zł lub warsztatów, w których udział jest zwykle wyceniany na około 100 zł.

Ale nie zapłacisz nawet tyle.

Szkolenie online mogę Ci zaproponować za:

77 zł !

(czyli mniej niż dwie duże paczki pieluch)

Ta cena jest niska, biorąc pod uwagę to, ile czasu, energii i pieniędzy poświęciłam, żeby przekopać się przez bazy danych i fachowe książki, zebrać aktualną wiedzę z anglojęzycznych źródeł i przekazać ci to, co najważniejsze.

KUP TERAZ!

Ale to nie wszystko, bo poza nagraniem szkolenia mam dla Ciebie jeszcze 7 bonusów!

 • notatka wizualna podsumowująca całą wiedzę ze szkolenia w graficznej formie – drukujesz, wieszasz na lodówce i jeden rzut okiem wystarczy, żeby sobie wszystko przypomnieć (plik pdf);
 • Wskaźniki Skutecznego Karmienia (plik pdf);
 • ebook "Dieta a sen dziecka" (plik pdf);
 • lista pokarmów bogatych w tryptofan i melatoninę, idealnych na śniadanie i kolację (plik pdf);
 • lista zabaw sensorycznych ułatwiających zasypianie (plik pdf);
 • rekomendacje dotyczące przygotowania sypialni, aby wspierała sen dziecka (plik pdf);
 • rabat – 20% na kolejny produkt online.

Ile jest dla Ciebie warte uczucie spokoju i pewności siebie?

Przyznasz, że koszt niecałych dwóch paczek pieluch w zamian za usystematyzowaną wiedzę na temat, który tak mocno Cię dotyczy, to niewiele.

Zobacz, co na temat szkolenia mówią jego Uczestniczki:

To jest dobry moment.

Skoro nadal czytasz, to prawdopodobnie jesteś mocno zainteresowana poznaniem powodów pobudek Twojego dziecka i tym jak sobie z nimi radzić.

Nie trać czasu na poszukiwanie wiarygodnych informacji w zalewie sprzecznych (a czasem niebezpiecznych lub straszących) treści w internecie.

KUP TERAZ!

To szkolenie pomoże Ci wzmocnić swoją macierzyńską pewność siebie i podjąć właściwą DLA TWOJEJ RODZINY decyzję. Swoją wiedzą wsparłam już wiele rodzin wychowujących dzieci          w atmosferze pełnej bliskości. Jestem przekonana, że pomoże ona także Tobie.

Pozdrawiam ciepło,

Magdalena Komsta

PS. Zebrałam najczęściej pojawiające się pytania dotyczące szkolenia (FAQ):

+Czy szkolenie odbywa się na żywo?

Nie, otrzymujesz nagranie szkolenia, które odbyło się we wrześniu 2019 roku.

+Kiedy otrzymam dostęp do szkolenia?

Dostęp do szkolenia otrzymasz automatycznie po zaksięgowaniu wpłaty.

+Na ile otrzymuję dostęp do szkolenia?

Dostęp do szkolenia otrzymujesz na zawsze. Możesz je oglądać tyle razy, ile zechcesz.

+Ile razy mogę obejrzeć szkolenie?

Tyle razy, ile zechcesz. Dostęp do szkolenia otrzymujesz na zawsze.

+Czy notatkę wizualną otrzymam pocztą?

Nie, wszystkie pliki (poza wideo, które jest zbyt “duże”) będą dostępne do pobrania na platformie internetowej.

+Czy potrzebuję jakiegoś specjalnego programu, żeby obejrzeć szkolenie?

Nie, wszystkie materiały są dostępne na platformie – tam oglądasz filmy, ściągasz pliki i inne materiały.

+Czy mogę pobrać na swój komputer materiały wideo?

Nie, film możesz oglądać na platformie. Nie da się go pobrać na swój dysk.

+Dopiero jestem w ciąży, czy to szkolenie jest dla mnie?

Tak! Dzięki niemu będzie Ci łatwiej i będziesz spokojniejsza w pierwszych tygodniach życia Twojego dziecka.

+Moje dziecko choruje przewlekle / ma zaburzenia rozwojowe. Czy to szkolenie jest dla mnie?

Podczas tego szkolenia omawiam zagadnienia budzenia się z przyczyn rozwojowych, emocjonalnych etc., wspominam też o tych zdrowotnych. Jeśli jesteś pewna, że wszelkie środowiskowe przyczyny pobudek zostały przez Ciebie wyeliminowane i potrzebujesz wiedzy, jakie zdrowotne przyczyny pobudek powinnaś sprawdzić, polecam Ci moje szkolenie “Problemy zdrowotne a sen dziecka”.