RZUĆ WYZWANIE ZŁOŚCI

Wyzwanie online

25 stycznia – 2 lutego 2022

CHCĘ DOŁĄCZYĆ
DO WYZWANIA
  • skąd bierze się dziecięca złość i jak się z nią polubić;

  • co zrobić, kiedy kończy Ci się cierpliwość i jak wygląda pierwszy krok do samoregulacji;

  • jak działać w sytuacji, gdy zaczynamy zarażać się napięciem.

Zastanawiasz się, jak odpieluchować dziecko bez stresu?


Szukasz aktualnej wiedzy w tym temacie?

Ważny jest dla Ciebie rozwój

i zdrowie Twojego dziecka

w długoterminowej perspektywie?


Chcesz do jesieni odpieluchować dziecko – ale tylko pod warunkiem,

że jest na to gotowe?


Jesteś w odpowiednim miejscu.


(dorosłej i dziecięcej)


RZUĆ WYZWANIE ZŁOŚCI

Weź udział w live'ach, pobierz karty pracy i dołącz do zamkniętej grupy, w której będziesz uczyć się jak pracować ze złością swoją i dziecka!

Weź udział w live'ach i dowiedz się:

WYZWANIE ZAKOŃCZYŁO SIĘ 2 LUTEGO 2022

I NIE MA MOŻLIWOŚCI DOŁĄCZENIA DO NIEGO.

AUTORKA WYZWANIA:

Posiadam doświadczenie w pracy klinicznej, które zdobywałam i ciągle zdobywam pracując z dziećmi i młodzieżą między innymi w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka oraz licznych placówkach wsparcia ambulatoryjnego i dziennego. Pracuję na Uniwersytecie Śląskim w Instytucie Psychologii na stanowisku adiunkta oraz prowadzę szkolenia dla specjalistówi rodziców. Przeprowadziłam ponad 1000 godzin szkoleń i zajęć dydaktycznych.

Moje naukowe zainteresowania koncentrują się w około macierzyństwa i psychologii rozwojowej. Uwielbiam swoją pracę i z chęcią wspieram dzieci i rodziców w radzeniu sobie z wyzwaniami, które stają na ich drodze.
Szczególnie bliski jest mi temat regulacji emocji.

dr Jagoda Sikora

Psycholog, od ponad dekady pracuje z dziećmii rodzinami. Pracuje i kształci się jako psychoterapeutka w podejściu systemowym, ze szczególnym uwzględnieniem teorii więzi oraz Porozumienia Bez Przemocy.

Psycholog, od ponad dekady pracuje z dziećmi i rodzinami.

Dzięki odbyciu szeregu szkoleń zarówno z zakresu terapii poznawczo-behawioralnej, jak i NVC, na rozwój dziecka patrzy wieloaspektowo. Pracowała na pełny etat jako opiekunka zarówno w żłobku, jak i jako nauczycielka przedszkola. Udziela wsparcia w ramach własnej praktyki psychologicznej, superwizuje przedszkola i szkoły oraz prowadzi warsztaty dla rodziców i nauczycieli.

Prywatnie mężatka i mama trójki trójjęzycznych dzieci.

Ukończyłam dwa poziomy szkolenia certyfikacyjnego z podejścia Self-Reg (metody samoregulacji), studium terapii dzieci i młodzieży oraz kurs podstawowy podejścia skoncentrowanego na rozwiązaniach TSR. Odbyłam liczne szkolenia w zakresie pracy interwencyjnej i diagnostycznej z dziećmi i młodzieżą. Prywatnie jestem żoną jednego męża i mamą trójki chłopców, którzy stale motywują mnie do rozwoju.

Moje naukowe zaintereso-

wania koncentrują się w około macierzyństwa i psychologii

rozwojowej. Uwielbiam swoją pracę i z chęcią wspieram dzieci i rodziców w radzeniu sobie

z wyzwaniami, które stają na ich drodze.

Szczególnie bliski jest mi temat regulacji emocji.

Posiadam doświadczenie w pracy klinicznej, które zdobywałam i ciągle zdobywam pracując z dzie-ćmi i młodzieżą między innymi w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka oraz licznych placówkach wsparcia ambulatoryjnego i dzienne- go. Pracuję na Uniwersytecie Śląskim w Instytucie Psychologii na stanowisku adiunkta oraz prowadzę szkolenia dla specjalistów i rodziców. Przeprowadziłam ponad 1000 godzin szkoleń

i zajęć dydaktycznych.

Ukończyłam dwa poziomy szkolenia certyfikacyj- nego z podejścia Self-Reg (metody samoregula- cji), studium terapii dzieci i młodzieży oraz kurs podstawowy podejścia skoncentrowanego na rozwiązaniach TSR. Odbyłam liczne szkolenia w za-

kresie pracy interwencyjnej i diagnostycznej z dzie-ćmi i młodzieżą. Prywatnie jestem żoną jednego męża i mamą trójki chłopców, którzy stale motywują mnie do rozwoju.

Magdalena Komsta - Wymagajace.pl

Psycholożka, terapeutka poznawczo-behawioralna bezsenności, pedagożka-nauczycielka, dyplomowana promotorka karmienia piersią i doula.

Twórczyni internetowa – autorka bloga Wymagajace.pl i kanału Youtube „Pani od Snu”.

Jej misją jest dostarczanie rodzicom materiałów edukacyjnych najwyższej jakości, przygotowanych przez najlepszych ekspertów w kraju. Specjalizuje się we śnie i zaprasza czołowych profesjonalistów z innych dziedzin, aby dzielili się z rodzicami swoją wiedzą.


Organizatorka wyzwania

Psycholożka, terapeutka poznawczo-behawioralna bezsenności, pedagożka-nauczycielka, dyplomowana promotorka karmienia piersią i doula.

Twórczyni internetowa – autorka bloga Wymagajace.pl i kanału Youtube Pani od Snu.

Jej misją jest dostarczanie rodzicom materiałów edukacyjnych najwyższej jakości, przygotowanych przez najlepszych ekspertów w kraju.

Specjalizuje się we śnie i zaprasza czołowych profesjonalistów z innych dziedzin, aby dzielili się z ro-
dzicami swoją wiedzą.


BIORĘ UDZIAŁ W WYZWANIU

Wyzwanie jest częścią kursu "Złość dziecka

i rodzica: Self-Regulation w praktyce".


Więcej o samym kursie przeczytasz

TUTAJ (klik!).

Wyzwanie jest częścią kursu "Złość dziecka i rodzica: Self-Regulation w praktyce".

Więcej o samym kursie przeczytasz TUTAJ (klik!).

Copyright © 2021 kontakt@wymagajace.pl| Polityka prywatności