ZŁOŚĆ DZIECKA I RODZICA

KURS ONLINE

ZAPISUJĘ SIĘ
  • Nie wiesz, co robić, gdy Twoje dziecko krzyczy, bije, gryzie i rzuca się na podłogę?

  • Starasz się być opanowana_y, ale czasami masz tego dosyć?

  • Obwiniasz się, kiedy zdarzy Ci się zareagować inaczej, niż byś chciał_a?

Zastanawiasz się, jak odpieluchować dziecko bez stresu?


Szukasz aktualnej wiedzy w tym temacie?

Ważny jest dla Ciebie rozwój

i zdrowie Twojego dziecka

w długoterminowej perspektywie?


Chcesz do jesieni odpieluchować dziecko – ale tylko pod warunkiem,

że jest na to gotowe?


Jesteś w odpowiednim miejscu.


SELF-REGULATION W PRAKTYCE

Naucz się, jak pomóc sobie i dziecku odzyskać równowagę!

Z kursu dowiesz się, jak wspierać siebie i dzieckow przeżywaniu złości za pomocą metody SELF-REG, aby Twoje rodzicielstwo było jeszcze bardziej satysfakcjonujące

Bycie rodzicem to największe życiowe wyzwanie i praca - zarówno z dzieckiem, jak i nad sobą!

Bycie rodzicem to największe życiowe wyzwanie i praca - zarówno z dzieckiem,

jak i nad sobą!

AUTORKA KURSU:

Posiadam doświadczenie w pracy klinicznej, które zdobywam, pracując z dziećmi i młodzieżą m. in. w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka oraz licznych placówkach wsparcia ambulatoryjnego i dziennego. Pracuję na Uniwersytecie Śląskim, w Instytucie Psychologii, na stanowisku adiunkta oraz prowadzę szkolenia dla specjalistówi rodziców. Przeprowadziłam ponad 1000 godzin szkoleń i zajęć dydaktycznych.

Moje naukowe zainteresowania koncentrują się wokół macierzyństwa i psychologii rozwojowej. Uwielbiam swoją pracę i z chęcią wspieram dzieci oraz rodziców w radzeniu sobie z wyzwaniami, które stają na ich drodze.
Szczególnie bliski jest mi temat regulacji emocji.

dr Jagoda Sikora

Psycholog, od ponad dekady pracuje z dziećmii rodzinami. Pracuje i kształci się jako psychoterapeutka w podejściu systemowym, ze szczególnym uwzględnieniem teorii więzi oraz Porozumienia Bez Przemocy.

Psycholog, od ponad dekady pracuje z dziećmi i rodzinami.

Dzięki odbyciu szeregu szkoleń zarówno z zakresu terapii poznawczo-behawioralnej, jak i NVC, na rozwój dziecka patrzy wieloaspektowo. Pracowała na pełny etat jako opiekunka zarówno w żłobku, jak i jako nauczycielka przedszkola. Udziela wsparcia w ramach własnej praktyki psychologicznej, superwizuje przedszkola i szkoły oraz prowadzi warsztaty dla rodziców i nauczycieli.

Prywatnie mężatka i mama trójki trójjęzycznych dzieci.

Ukończyłam dwa poziomy szkolenia certyfikacyjnego z podejścia Self-Reg (metody samoregulacji), studium terapii dzieci i młodzieży oraz kurs podstawowy podejścia skoncentrowanego na rozwiązaniach TSR. Odbyłam liczne szkolenia w zakresie pracy interwencyjnej i diagnostycznej z dziećmi i młodzieżą. Prywatnie jestem żoną jednego męża i mamą trójki chłopców, którzy stale motywują mnie do rozwoju.

Moje naukowe zaintereso-

wania koncentrują się w około macierzyństwa i psychologii

rozwojowej. Uwielbiam swoją pracę i z chęcią wspieram dzieci i rodziców w radzeniu sobie

z wyzwaniami, które stają na ich drodze.

Szczególnie bliski jest mi temat regulacji emocji.

Posiadam doświadczenie w pracy klinicznej, które zdobywałam i ciągle zdobywam pracując z dzie-ćmi i młodzieżą między innymi w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka oraz licznych placówkach wsparcia ambulatoryjnego i dzienne- go. Pracuję na Uniwersytecie Śląskim w Instytucie Psychologii na stanowisku adiunkta oraz prowadzę szkolenia dla specjalistów i rodziców. Przeprowadziłam ponad 1000 godzin szkoleń

i zajęć dydaktycznych.

Ukończyłam dwa poziomy szkolenia certyfikacyj- nego z podejścia Self-Reg (metody samoregula- cji), studium terapii dzieci i młodzieży oraz kurs podstawowy podejścia skoncentrowanego na rozwiązaniach TSR. Odbyłam liczne szkolenia w za-

kresie pracy interwencyjnej i diagnostycznej z dzie-ćmi i młodzieżą. Prywatnie jestem żoną jednego męża i mamą trójki chłopców, którzy stale motywują mnie do rozwoju.


Moje naukowe zainteresowania koncentrują się w około macierzyństwa

i psychologii rozwojowej. Uwielbiam swoją pracę i z chęcią wspieram dzieci i rodziców w radzeniu sobie z wyzwaniami, które stają na ich drodze.

Szczególnie bliski jest mi temat regulacji emocji.


Posiadam doświadczenie w pracy klinicznej, które zdobywałam i ciągle zdobywam pracując z dziećmi i młodzieżą między innymi w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka oraz licznych placówkach wsparcia ambulatoryjnego i dziennego. Pracuję na Uniwersytecie Śląskim w Instytucie Psychologii na stanowisku adiunkta oraz prowadzę szkolenia dla specjalistów

i rodziców.

Przeprowadziłam ponad 1000 godzin szkoleń i zajęć dydaktycznych.


Ukończyłam dwa poziomy szkolenia certyfikacyjnego z podejścia Self-Reg (metody samoregulacji), studium terapii dzieci i młodzieży oraz kurs podstawowy podejścia skoncentrowanego na rozwiązaniach TSR.

Odbyłam liczne szkolenia w zakresie pracy interwencyjnej i diagnostycznej z dziećmi

i młodzieżą. Prywatnie jestem żoną jednego męża i mamą trójki chłopców, którzy stale motywują mnie do rozwoju.

ORGANIZATORKA SZKOLENIA

Magdalena Komsta

Agnieszka Stążka-Gawrysiak

profesjonalny coach, coach kryzysowy, mentorka i Facylitatorka metody Self-Reg, autorka książki „Self-Regulation. Opowieści dla dzieci o tym, jak działać, gdy emocje biorą górę”.

www.dylematki.pl

„Jagoda ma tak niesamowitą wiedzę o dzieciach i ich emocjach, że ilekroć mam jakiś problem, bez namysłu idę na messenger i zwracam się do niej z prośbą o poradę”.

„Jagoda ma tak niesamowitą wiedzę

o dzieciach i ich emocjach, że ilekroć mam jakiś problem, bez namysłu idę na messenger i zwracam się do niej

z prośbą o poradę”.

Magdalena Komsta - Wymagajace.pl

Psycholożka, terapeutka poznawczo-behawioralna bezsenności, pedagożka-nauczycielka, dyplomowana promotorka karmienia piersią i doula.

Twórczyni internetowa – autorka bloga Wymagajace.pl i kanału Youtube Pani od Snu.

Jej misją jest dostarczanie rodzicom materiałów edukacyjnych najwyższej jakości, przygotowanych przez najlepszych ekspertów w kraju. Specjalizuje się we śnie i zaprasza czołowych profesjonalistów z innych dziedzin, aby dzielili się z rodzicami swoją wiedzą.


Organizatorka kursu

Psycholożka, terapeutka poznawczo-behawioralna bezsenności, pedagożka-nauczycielka, dyplomowana promotorka karmienia piersią i doula.

Twórczyni internetowa – autorka bloga Wymagajace.pl i kanału Youtube Pani od Snu.

Jej misją jest dostarczanie rodzicom materiałów edukacyjnych najwyższej jakości, przygotowanych przez najlepszych ekspertów w kraju.

Specjalizuje się we śnie i zaprasza czołowych profesjonalistów z innych dziedzin, aby dzielili się z ro-
dzicami swoją wiedzą.


Zebrałyśmy najczęściej pojawiające się pytania dotyczące kursu (FAQ) -

kliknij na pytanie, by rozwinąć odpowiedź:

+Kiedy będzie można dołączyć do kursu?

Sprzedaż kolejnej edycji kursu jest zaplanowana na pierwszy kwartał 2023 roku.

Copyright © 2021–2024 Komstans Sp. z o.o.

Regulamin zakupów|Polityka prywatności|Regulamin newslettera