Szkolenie dla profesjonalistów

DZIECKO I SEN

Prowadząca

Magdalena Komsta

09.05.2020

Termin

9:00-18:00

Godzina

ZAPISY KOŃCZĄ SIĘ ZA:

dni
godzin
minut
sekund

Szkolenie ONLINE

Termin:

Platforma konferencyjna ZOOM

Liczba miejsc ograniczona.

Miejsce:

sobota 9 maja 2020,

godz. 9.00-18.00

Szkolenie jest dedykowane specjalistom pracującym z dziećmi od 0 do 10 roku życia oraz ich rodzicami - innym niż psychologowie - zwłaszcza: pedagogom, logopedom, terapeutom, fizjoterapeutom, osteopatom, położnym, terapeutom integracji sensorycznej, doulom, promotorkom karmienia piersią, doradczyniom chustonoszenia etc.

Program szkolenia:

Fizjologia snu

Rytm okołodobowy

Problemy zdrowotne

a zaburzenia snu

- współpraca z innymi specjalistami

- procesy kontrolujące sen i normy

- zasady regulacji

Środowisko a sen

– eliminacja podstawowych przyczyn problemów ze snem

Pierwsza pomoc w gabinecie

Sen dzieci o specjalnych potrzebach

– wpływ diety, czynników emocjonalnych oraz środowiskowych

– dzieci urodzone przedwcześnie

i z zaburzeniami rozwojowymi

Plan szkolenia:

9:00 - 9:15 Powitanie i przedstawienie prowadzącej i Uczestników

9:15 - 11:00 I blok szkoleniowy

11:00 - 11:15 Przerwa kawowa

11:15 - 13:00 II blok szkoleniowy

13:00 - 13:45 Przerwa obiadowa

13:45 - 15:45 III blok szkoleniowy

15:45 - 16:00 Przerwa kawowa

16:00 - 17:30 IV blok szkoleniowy

17:30 - 18:00 Studia przypadków i zakończenie szkolenia

Prowadząca:

Magdalena Komsta

Z wykształcenia psycholożka, terapeutka poznawczo-behawioralna bezsenności CBT-I, pedagożka, dyplomowana promotorka karmienia piersią CNoL, doula oraz instruktorka szkoły rodzenia. Pracuje, łącząc wiedzę

z zakresu terapii poznawczo-behawioralnej z teorią więzi i założeniami Rodzicielstwa Bliskości.Członkini Polskiego Towarzystwa Badań nad Snem oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Stylu Życia.

Wspiera dorosłych doświadczających bezsenności, kobiety w okresie okołoporodowym, matki karmiące piersią oraz rodziców i opiekunów dzieci do lat trzech, zwłaszcza tych najbardziej wymagających, borykających się

z trudnościami ze snem.

Od 2016 roku tworzy bloga Wymagajace.pl. Jej działalność w Internecie obserwują każdego miesiąca setki tysięcy osób. Prowadzi warsztaty, konsultacje indywidualne oraz szkolenia i kursy online. Szkoli profesjonalistów oraz występuje na konferencjach dla specjalistów (m.in. Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę, Fundacja Medycyny Prenatalnej - im. Ernesta Wójcickiego, Fundacja Insulinooporność).

Regularnie występuje w mediach lub udziela eksperckich wypowiedzi. Publikuje teksty w "Kwartalniku Laktacyjnym" oraz magazynie "Dziecko & Psychologia". Jako konsultantka merytoryczna współpracowała

z Wydawnictwem Agora przy wydaniu polskiego tłumaczenia książki “Spokojny Sen” Sarah Ockwell-Smith. Jej prelekcję TEDx na temat nocnych marków w ciągu niespełna 3 tygodni wyświetlono ponad 200 tysięcy razy.

Więcej na temat prowadzącej ->

Opinie uczestników poprzednich edycji:

Paweł Zawitkowski, fizjoterapeuta dziecięcy NDT Bobath, autor książek o rozwoju i pielęgnacji dzieci:

Na udział w szkoleniu zdecydowałam się ze względu na jego treść oraz prowadzącą. Oczekiwałam dawki wiedzy o śnie dziecka, zarówno jego fizjologii, jak i zaburzeniom. I taką też otrzymałam. Szkolenie polecam wszystkim osobom pracującym

z małymi dziećmi. Na pewno wykorzystają wiedzę zdobytą na szkoleniu.

mgr Marcelina Przeździęk, neurologopeda i pedagog specjalny

lek. Lech Popiołek,

lekarz w trakcie specjalizacji

z psychiatrii dzieci i młodzieży, psycholog

O działalności Magdy dowiedziałem się podczas kursu CBT-I w Warszawie. Postanowiłem wziąć udział w szkoleniu ponieważ chciałem się dowiedzieć jak wyglądają zaburzenia snu

u małych dzieci. Wyniosłem ze szkolenia sporo przydatnej wiedzy. Udział w nim polecam przede wszystkim położnym (to z nimi mają kontakt wszyscy rodzice małych dzieci).

mgr Aleksandra Charęzińska, terapeuta integracji sensorycznej

i pedagog specjalny

Do udziału w szkoleniu zachęcił mnie kurs online autorstwa Magdy. Moje oczekiwania zostały spełnione w 100%. Otrzymałam konkretne wskazówki do pracy podczas konsultacji z rodzicami. Zdecydowanie polecam to szkolenie osobom pracującym

z dziećmi i rodzicami, ponieważ otrzymają porcję wiedzy potrzebną w ich pracy.

Trafiłam do Magdy dzięki jej działalności w Internecie. Zdecydowałam się na udział w szkoleniu ze względu na jego tematykę. Jest mało wiedzy na ten temat, a w swojej pracy mam dużo pytań od rodziców. Oczekiwałam dużo merytorycznej wiedzy, którą otrzymałam. Uzyskałam też odpowiedzi na pytania, które zadają rodzice. Dużym plusem szkolenia są też dla mnie materiały szkoleniowe do których można zawsze wrócić. Zdecydowanie polecam udział rodzicom dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

mgr Monika Bednarek,

pedagog specjalny, terapeuta wwrd

Chciałam uczestniczyć w szkoleniu ze względu na jego przydatność w moim zawodzie. Oczekiwałam wiedzy o śnie            i zdecydowanie ją otrzymałam. Szkolenie było profesjonalne, a przekazana wiedza niezbędna do edukowania wszystkich młodych mam.

mgr Beata Jędrzejczyk,

położna środowiskowa

Zdecydowałam się na udział w szkoleniu ze względu na pozytywne opinie innych uczestników i treści które Magda publikuje w internecie. Oczekiwałam, że dostanę konkretną wiedzę, która pomoże mi udzielić jakiejś pierwszej porady odnośnie snu, albo zrobić taki screening - gdzie leży problem i do kogo dalej pokierować. Szkolenie spełniło moje oczekiwania. Otrzymałam ogromną porcję wiedzy, którą mogę na co dzień wykorzystywać w mojej pracy z dziećmi i ich rodzicami. Najfajniejsze w tym szkoleniu było to że ono mi poukładało rzeczy o których trochę wiedziałam wcześniej, w taki sposób, że mogę teraz realnie pomagać moim pacjentom także w kwestiach snu. Bardzo polecam udział wszystkim specjalistom pracującym z małymi dziećmi. Serio WSZYSTKIM. Jest naprawdę profesjonalne         i wyposaża w taką wiedzę, którą trudno zdobyć samemu, w tak skompresowanej i fajnej formie. Bardzo pomaga w codziennej pracy z pacjentami.

lek. Aleksandra Urbanik,

lekarz w trakcie specjalizacji

z pediatrii

Posty Magdy, świadczące o dużej otwartości, wielkiej wiedzy oraz wykład na TEDx skłoniły mnie do udziału w szkoleniu. Wyniosłam z niego wiedzę, dzięki której mogę pomóc rodzicom zrozumieć mechanizmy powstawania trudności ze snem u maluszków. Oczekiwałam, że otrzymam potwierdzenie, że idę dobrą drogą i tak właśnie było. Największymi zaletami szkolenia były: pełny profesjonalizm, kompetencja i to, co dla mnie cenne: dyskusja i umiejętność odpowiadania na pytania. Nieuciekanie od trudnych pytań, duża wiedza prowadzącej, poczucie humoru i swoboda         w dyskursie. Polecam w nim udział wszystkim doradcom laktacyjnym, neonatologom, pediatrom i logopedom.

dr Mira Rządzka,

neurologopeda

Oceny poprzedniej edycji szkolenia:

WG TYLU UCZESTNIKÓW SZKOLENIE
SPEŁNIŁO ICH OCZEKIWANIA

OCENIŁO PRZYGOTOWANIE PRELEGENTKI JAKO EKSPERCKIE

BARDZO CHĘTNIE POLECIŁOBY TO SZKOLENIE INNYM SPECJALISTOM

100%

100%

100%

Cena szkolenia:

Koszt szkolenia to 390 zł/brutto.

Zebrałam najczęściej pojawiające się pytania dotyczące szkolenia (FAQ) - kliknij na pytanie, by rozwinąć odpowiedź:

+Dla kogo jest to szkolenie?

Szkolenie jest dedykowane specjalistom pracującym z dziećmi od 0 do 10 roku życia oraz ich rodzicami - innym niż psychologowie - zwłaszcza: pedagogom, logopedom, terapeutom, fizjoterapeutom, osteopatom, położnym, terapeutom integracji sensorycznej, doulom, promotorkom karmienia piersią, doradczyniom chustonoszenia etc. Szkolenie dla psychologów z tej tematyki odbędzie się w 2020 roku.

+Gdzie odbywa się szkolenie?

Szkolenie odbywa się online na platformie ZOOM.

+Do kiedy można się zapisać na szkolenie?

Do 27 kwietnia 2020 do godz. 23:00.

+Co wchodzi w skład ceny?

Materiały szkoleniowe i certyfikat ukończenia.

+Czy otrzymam materiały szkoleniowe?

Tak, wyślę je do Ciebie pocztą przed szkoleniem.

+Czy otrzymam certyfikat potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu?

Tak, po szkoleniu wyśle je do Ciebie pocztą.

+Czy można otrzymać fakturę za szkolenie?

Tak, faktura zostanie przesłana po uiszczeniu wpłaty.

+Kiedy otrzymam potwierdzenie przyjęcia na szkolenie?

Potwierdzenie otrzymasz mailowo w ciągu 2 dni roboczych od wysłania zgłoszenia.

+Do kiedy powinnam opłacić szkolenie?

Szkolenie należy w całości opłacić w ciągu 48 godzin po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego i otrzymania ode mnie informacji o zakwalifikowaniu się na szkolenie.

+Do kiedy mogę zrezygnować z udziału w szkoleniu?

Rezygnacja z uczestnictwa w Szkoleniu ze zwrotem wpłaty jest możliwa do dnia 27.04.2020 r.

Masz jakieś pytania? Napisz na adres: kontakt@specjalisci06.pl
Odpowiem w ciągu 24 h.