Szkolenie dla profesjonalistów

DZIECKO I SEN

Zapisz się na listę zainteresowanych i otrzymaj powiadomienie,
gdy ruszą zapisy na szkolenie:

Nie chcesz zapisywać się do newslettera?


Jeżeli chcesz otrzymać materiały przekazywane przeze mnie za pośrednictwem newslettera, to napisz do mnie na kontakt@specjalisci06.pl.


Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie newsletter.

Termin:

Warszawa

(szczegółowe informacje wkrótce)

Liczba miejsc ograniczona.

Miejsce:

Pierwsza połowa 2021 r.

Szkolenie jest dedykowane specjalistom pracującym z dziećmi od 0 do 10 roku życia oraz ich rodzicami - innym niż psychologowie - zwłaszcza: lekarzom, pedagogom, logopedom, terapeutom, fizjoterapeutom, osteopatom, położnym, terapeutom integracji sensorycznej, doulom, promotorkom karmienia piersią, doradczyniom chustonoszenia etc.

Program szkolenia:

Fizjologia snu

Rytm okołodobowy

Problemy zdrowotne

a zaburzenia snu

- współpraca z innymi specjalistami

- procesy kontrolujące sen i normy

- zasady regulacji

Środowisko a sen

– eliminacja podstawowych przyczyn problemów ze snem

Pierwsza pomoc w gabinecie

Sen dzieci o specjalnych potrzebach

– wpływ diety, czynników emocjonalnych oraz środowiskowych

– dzieci urodzone przedwcześnie

i z zaburzeniami rozwojowymi

Plan szkolenia:

9:00 - 9:15 Powitanie i przedstawienie prowadzącej i Uczestników

9:15 - 11:00 I blok szkoleniowy

11:00 - 11:15 Przerwa kawowa

11:15 - 13:00 II blok szkoleniowy

13:00 - 13:45 Przerwa obiadowa

13:45 - 15:45 III blok szkoleniowy

15:45 - 16:00 Przerwa kawowa

16:00 - 17:30 IV blok szkoleniowy

17:30 - 18:00 Studia przypadków i zakończenie szkolenia

Prowadząca:

Magdalena Komsta

mgr Magdalena Komsta – psycholożka, terapeutka poznawczo-behawioralna bezsenności CBT-I, jedyna w Polsce psycholożka certyfikowana przez The International Board of Lifestyle Medicine specjalistka medycyny stylu życia – IBLM Diplomate, pedagożka, dyplomowana promotorka karmienia piersią Centrum Nauki o Laktacji, doula i instruktorka aktywnej szkoły rodzenia.


Twórczyni internetowa – autorka bloga dla rodziców małych dzieci Wymagajace.pl, pierwszego klubu online dla świadomych matek i ojców Parentflix.pl oraz kanału na Youtube Pani Od Snu.


Założycielka Wydawnictwa Wymagające i autorka dwóch książek.


Ukończyła Wydział Psychologii oraz Wydział Pedagogiki w ramach Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych na Uniwersytecie Warszawskim oraz szereg kursów i szkoleń, w tym z zakresu terapii poznawczo-behawioralnej (CBT).

Członkini Polskiego Towarzystwa Badań nad Snem, Polskiego Towarzystwa Medycyny Stylu Życia oraz Stowarzyszenia Doula w Polsce.


Wspiera dzieci i dorosłych doświadczających problemów ze snem.


Od 2010 prowadzi warsztaty dla rodziców oraz szkolenia i wykłady dla firm. Występuje na konferencjach i szkoli profesjonalistów. Jako ekspertka od snu współpracowała m. in. z Google, ING, Lindt, Nokią, MediaBrands, GlobalLogic, BBC, a także z Wydawnictwem Agora przy wydaniu polskiego tłumaczenia książki Spokojny Sen Sarah’y Ockwell-Smith. Z Treflem współtworzyła serię książek dla dzieci Dobranoc, Trefliki na noc oraz konsultowała szósty sezon serialu Rodzina Treflików.


Prywatnie mama urodzonej w 2015 roku dziewczynki oraz entuzjastka 10 000 kroków dziennie.

Więcej na temat prowadzącej ->

Opinie uczestników poprzednich edycji:

Paweł Zawitkowski, fizjoterapeuta dziecięcy NDT Bobath, autor książek o rozwoju i pielęgnacji dzieci:

Na udział w szkoleniu zdecydowałam się ze względu na jego treść oraz prowadzącą. Oczekiwałam dawki wiedzy o śnie dziecka, zarówno jego fizjologii, jak i zaburzeniom. I taką też otrzymałam. Szkolenie polecam wszystkim osobom pracującym

z małymi dziećmi. Na pewno wykorzystają wiedzę zdobytą na szkoleniu.

mgr Marcelina Przeździęk, neurologopeda i pedagog specjalny

lek. Lech Popiołek,

lekarz w trakcie specjalizacji

z psychiatrii dzieci i młodzieży, psycholog

O działalności Magdy dowiedziałem się podczas kursu CBT-I w Warszawie. Postanowiłem wziąć udział w szkoleniu ponieważ chciałem się dowiedzieć jak wyglądają zaburzenia snu

u małych dzieci. Wyniosłem ze szkolenia sporo przydatnej wiedzy. Udział w nim polecam przede wszystkim położnym (to z nimi mają kontakt wszyscy rodzice małych dzieci).

mgr Aleksandra Charęzińska, terapeuta integracji sensorycznej

i pedagog specjalny

Do udziału w szkoleniu zachęcił mnie kurs online autorstwa Magdy. Moje oczekiwania zostały spełnione w 100%. Otrzymałam konkretne wskazówki do pracy podczas konsultacji z rodzicami. Zdecydowanie polecam to szkolenie osobom pracującym

z dziećmi i rodzicami, ponieważ otrzymają porcję wiedzy potrzebną w ich pracy.

O szkoleniu dowiedziałam się z informacji na Facebooku. Do udziału w nim zachęcił mnie poziom wiedzy Magdy - oczekiwałam otrzymania od niej aktualnej wiedzy opartej na badaniach. Nie zawiodłam się. Wyniosłam ze szkolenia nowe umiejętności i potężną dawkę wiedzy o śnie dziecka i nie tylko. Uważam, że szkolenie jest warte polecenia każdemu profesjonaliście pracującemu z małymi dziećmi.

mgr Agnieszka Gąsior-Guziak,

położna, CDL

Do szkolenia przekonała mnie dobra opinia koleżanki - również lekarki. Miała rację! Wynoszę z niego podsumowanie i usystematyzowanie zagadnień dotyczących fizjologii i zaburzeń snu u dzieci. Jego cena jest adekwatna do jakości. Jest warte uwagi i serdecznie polecam koleżankom pediatryczkom.

lek. Aleksandra Kamińska-Sobczak,

lekarka w trakcie specjalizacji

z pediatrii

Trafiłam do Magdy dzięki jej działalności w Internecie. Zdecydowałam się na udział w szkoleniu ze względu na jego tematykę. Jest mało wiedzy na ten temat, a w swojej pracy mam dużo pytań od rodziców. Oczekiwałam dużo merytorycznej wiedzy, którą otrzymałam. Uzyskałam też odpowiedzi na pytania, które zadają rodzice. Dużym plusem szkolenia są też dla mnie materiały szkoleniowe do których można zawsze wrócić. Zdecydowanie polecam udział rodzicom dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

mgr Monika Bednarek,

pedagog specjalny, terapeuta wwrd

Zdecydowałam się na udział w szkoleniu ze względu na pozytywne opinie innych uczestników i treści które Magda publikuje w internecie. Oczekiwałam, że dostanę konkretną wiedzę, która pomoże mi udzielić jakiejś pierwszej porady odnośnie snu, albo zrobić taki screening - gdzie leży problem i do kogo dalej pokierować. Szkolenie spełniło moje oczekiwania. Otrzymałam ogromną porcję wiedzy, którą mogę na co dzień wykorzystywać w mojej pracy z dziećmi i ich rodzicami. Najfajniejsze w tym szkoleniu było to że ono mi poukładało rzeczy o których trochę wiedziałam wcześniej, w taki sposób, że mogę teraz realnie pomagać moim pacjentom także w kwestiach snu. Bardzo polecam udział wszystkim specjalistom pracującym z małymi dziećmi. Serio WSZYSTKIM. Jest naprawdę profesjonalne i wyposaża w taką wiedzę, którą trudno zdobyć samemu, w tak skompresowanej i fajnej formie. Bardzo pomaga w codziennej pracy z pacjentami.

lek. Aleksandra Urbanik,

lekarz w trakcie specjalizacji

z pediatrii

Posty Magdy, świadczące o dużej otwartości, wielkiej wiedzy oraz wykład na TEDx skłoniły mnie do udziału w szkoleniu. Wyniosłam z niego wiedzę, dzięki której mogę pomóc rodzicom zrozumieć mechanizmy powstawania trudności ze snem u maluszków. Oczekiwałam, że otrzymam potwierdzenie, że idę dobrą drogą i tak właśnie było. Największymi zaletami szkolenia były: pełny profesjonalizm, kompetencja i to, co dla mnie cenne: dyskusja i umiejętność odpowiadania na pytania. Nieuciekanie od trudnych pytań, duża wiedza prowadzącej, poczucie humoru i swoboda w dyskursie. Polecam w nim udział wszystkim doradcom laktacyjnym, neonatologom, pediatrom i logopedom.

dr Mira Rządzka,

neurologopeda

Potrzeba wiedzy, dobre relacje od znajomych po szkoleniach Magdy oraz jej webinary, które miałam okazję wcześniej zobaczyć skłoniły mnie do zapisania się na szkolenie. Wynoszę z niego dokładnie to czego oczekiwałam: solidną dawkę wiedzy, która pomogła mi poukładać sobie to co już wiedziałam i dołożyła kolejne fragmenty tam, gdzie brakowało mi informacji. Jest ono bardzo merytoryczne, z dużą ilością przydatnych w praktyce informacji. Uważam, że wszystkie osoby pracujące z dziećmi i z ich rodzicami oraz sami rodzice chcący wiedzieć więcej powinni wziąć udział w tym szkoleniu.

mgr Kasia Franke,

pielęgniarka, CDL, doula

Oceny poprzedniej edycji szkolenia:

WG TYLU UCZESTNIKÓW SZKOLENIE

SPEŁNIŁO ICH OCZEKIWANIA

OCENIŁO PRZYGOTOWANIE PRELEGENTKI JAKO EKSPERCKIE

BARDZO CHĘTNIE POLECIŁOBY TO SZKOLENIE INNYM SPECJALISTOM

100%

100%

100%

Cena szkolenia:

Koszt szkolenia do 23 października 2020 to 430 zł/brutto.
Od 24 października 2020 cena wzrasta do 480 zł/brutto.

Zapisz się na listę i otrzymaj powiadomienie,
gdy ruszą zapisy na szkolenie:

Zebrałam najczęściej pojawiające się pytania dotyczące szkolenia (FAQ) - kliknij na pytanie, by rozwinąć odpowiedź:

+Dla kogo jest to szkolenie?

Szkolenie jest dedykowane specjalistom pracującym z dziećmi od 0 do 10 roku życia oraz ich rodzicami - innym niż psychologowie - zwłaszcza: pedagogom, logopedom, terapeutom, fizjoterapeutom, osteopatom, położnym, terapeutom integracji sensorycznej, doulom, promotorkom karmienia piersią, doradczyniom chustonoszenia etc.

+Gdzie odbywa się szkolenie?

W Warszawie (szczegółowe informacje wkrótce).

+Do kiedy można się zapisać na szkolenie?

Do 6 listopada 2020 do godz. 23:00.

+Co wchodzi w skład ceny?

Materiały szkoleniowe, certyfikat ukończenia i lunch wegetariański.

+Czy otrzymam materiały szkoleniowe?

Tak.

+Czy otrzymam certyfikat potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu?

Tak, po zakończeniu szkolenia.

+Czy można otrzymać fakturę za szkolenie?

Tak, faktura zostanie przesłana po uiszczeniu wpłaty.

+Kiedy otrzymam potwierdzenie przyjęcia na szkolenie?

Potwierdzenie otrzymasz mailowo w ciągu 2 dni roboczych od wysłania zgłoszenia.

+Do kiedy powinnam opłacić szkolenie?

Szkolenie należy w całości opłacić w ciągu 48 godzin po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego i otrzymania ode mnie informacji o zakwalifikowaniu się na szkolenie.

+Do kiedy mogę zrezygnować z udziału w szkoleniu?

Rezygnacja z uczestnictwa w Szkoleniu ze zwrotem wpłaty jest możliwa do dnia 6.11.2020 r.

Masz jakieś pytania? Napisz na adres: kontakt@specjalisci06.pl
Odpowiem w ciągu 24 h.

Copyright © 2020–2024 Komstans Sp. z o.o.

Regulamin zakupów|Polityka prywatności|Regulamin newslettera